Mojim revírom je východné Slovensko, ale nemám problém vycestovať aj ďalej. Fotografia ma neživí ale obohacuje. Každá svadba je výzva, snažím sa ju stále niečim príjemným okoreniť. 

               S fotením som začal cca pred 10 rokmi, predovšetkým išlo o fotenie krajín, architektúry a portrétov miestneho obyvateľstva v rôznych exotických krajinách. Neskôr som začal s fotením športových a spoločenských akcií na Slovensku, mal som tu česť byť hlavným fotografom na medzinárodných majstrovstvách v modernej gymnastike, kde bol čas na správny „moment“ minimálny.

               Čo sa týka techniky, stále nosím so sebou minimálne 2 telá (fotoaparáty), každý fotoaparát má 2 sloty na pamäťové karty. Používam najmä pevné ohniská, disponujem v prípade potreby nasviecovacou technikou- blesky, softboxy, dáždniky, odrazky… Pri fotení sa snažím využívať prirodzené svetlo, fotím svetelnými prémiovými objektívmi o clonách f1.2 a f1.4. 

                 Aktuálna technika: 

                                                      Telá: Fujifilm X-T2, 

                                                      Objektívy: Fuji XF 23 f1.4. XF 56 f1,2, XF 14 f2,8, XF 10-24 f4

                                                      Blesky:systém Godox                                                                                      

               Nesnažím sa fotiť len nablýskané portréty, ktoré po krátkom čase omrzia ale snažím sa tvoriť príbeh a fotky, ktoré aj po rokoch vo Vás, Vašich členov rodiny, Vašich detí vyvolajú emócie. Veľmi rád Vás zachytím mojimi objektívmi a zanechám Vám spomienky z Vašich vzácnych udalostí. 

               V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať. Ďakujem za Váš čas.

Prejsť na začiatok