Annamária ZorvanováAnnamária Zorvanová
18:05 23 Nov 22
veľmi šikovný a príjemný fotograf, ktorý berie ohľad aj na deti, ktorým sa práve veľmi nechce a aj na také čo sú až hyperaktívne 😀 my sme boli spokojní a odporúčame ďalej
Dominika Čup PustáDominika Čup Pustá
07:38 21 Nov 22
Veľmi dobrý a profesionálny fotograf. Skvelá komunikácia, ochota, skvelá kvalita fotiek i rýchlosť vyhotovenia. Môžme odporučiť nie len na svadbu ale aj rodinné fotenie všetkými 10 ? ešte raz ďakujeme ?
Martina MatouškováMartina Matoušková
05:27 11 Nov 22
Peter je úžasný fotograf. Vzhľadom na to, že svadba sa konala v dosť obmedzenom a zrýchlenom čase, nebol čas na zdĺhavé hľadanie. Do vyhľadávača som zadala „fotograf Košice“ a z tej masy som si zrovna vybrala Petra. Prezrela som si jeho portfólio a telefonicky ho oslovila. Celý priebeh svadby zvládol nafotiť špičkovo, dokonca sme ho ani nevnímali, že tam je. Fotografie sú tak nádherné, je vidno, že sa pohral so svetlom a aj ich pekne doupravoval. Určite ho budem volať i na iné udalosti a vrelo ho doporučím všetkým mladým párom na svadobné fotenie :)ĎakujemeMartina a Miroslav
Zážitkové fotenie. Je neuveriteľne, ako v tak krátkom čase fotenia vzniklo toľko výborných fotiek.
Barbora SepešiováBarbora Sepešiová
09:33 26 Sep 22
Týmto by sme sa radi poďakovali za nafotenie našej svadby aj portrétových foto, boli sme nadmieru spokojní 🙂 fotky zachytili všetky emócie daného dňa, presne ako sme žiadali. Všetci hostia ich po svadbe chválili. Veľmi príjemná a rýchla komunikácia. A čo pre nás bolo tiež dôležité, nie premrštená cena. Tiež ďakujeme za veľkú pomoc pri hľadaní svadobného kameramana. Vrelo odporúčame.
Krásne fotky, skvelá spolupráca.. ?..vrelo odporúčam.
js_loader

               Volám sa Peter, som predovšetkým svadobný fotograf.Mám 35 rokov, mojim revírom je východné Slovensko, ale často aj Bratislava, najradšej cestujem mimo komfortnú zónu na rôzne zaujímavé miesta/nemiesta. 3 roky som pracoval a fotil na Kube.  Počas svadby sa snažím byť „neviditeľný“, zasahujem do priebehu čo najmenej. To mi umožňuje prvotriedna technika, ktorú používam. Snažim sa však mladým pomáhať počas priebehu svadby v jednotlivých situáciach. Pri potrétoch  „mladých“ navádzam a robim to tak, aby pôsobili čo najprirodzenejšie.

               Mal som tu česť fotiť ako hlavný fotograf na medzinárodných majstrovstvách v modernej gymnastike. Som víťazom canon foto v roku 2021 za jesenný portrét dieťaťa. V roku 2022 som sa stal absolútnym víťazom v medzinárodnej súťaži Mensa international wildlife za foto kolibrika pijúceho z fľaše na Kube.

               Používam najmodernejšiu techniku značky Canon, RF- svetelné objektívy + blesky, softboxy, dáždniky, odrazky… Pri fotení sa snažím využívať prirodzené svetlo, fotím svetelnými prémiovými objektívmi o clonách f1.2 a f1.4. 

 Aktuálna technika:                   Telá: Canon Eos R6, Fujifilm X100F, 

                                                      Objektívy:  Canon RF 28-70 F2,  14 mm, 100-500 mm, EF 135 F2   a                                                                                                                      množstvo manuálnych skiel.

                                                      Blesky:systém Godox                                                                                      

               Fotografiou sa snažím tvoriť emotívny príbeh,  ktorý nikdy neomrzí Vás, Vašich členov rodiny, Vaše deti. Veľmi rád Vás zachytím mojimi objektívmi a zanechám Vám spomienky z Vašich vzácnych udalostí. 

               V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať. 

Telefón: +421917716201

IN DI s.r.o.

Telefón: +421904322111

Mail: pradvani@gmail.com

Prejsť na začiatok